SEO (Search Engine Optimization)SEO je věda a mě věda bavíSEO – (optimalizace pro vyhledávače)

Být na první straně vyhledávačů dnes prodává a já jsem si toho vědom. Upřednosňuji takovou webovou optimalizaci, která je čestná (černé praktiky typu „farem“ jsou stejně trestány výrazným snížením pozic). Před samotným spuštěním spolupráce je třeba si stanovit cíle. Přiznávám, že jsou i případy kdy nemohu vylepšení pozic nabídnout (příliš konkurenční slovo atd)

SEO a tvorba internetových stránek

Všechny internetové stránky, které vytvářím, jsou již připraveny na SEO. Kladu  důraz nejen na vyhledávače, ale i na celkovou úspěšnost stránek, protože vyhledávač si nic nekoupí, návštěvník Vašeho webu ano. Díky kvalitnímu SEO, dobře navržené struktuře a použitelnosti, se návštěvník na stránky nejen dostane, ale snadno i splní cíl klienta, ať již se jedná o návštěvu stránek s kontakty, vyplnění poptávkového formuláře, objednání zájezdu, či koupi zboží v eShopu. V dnešní době „Kdo není na internetu jako by nebyl“. A dnes jdeme ještě dále – kdo není na první stránce výsledků vyhledávání, jako by nebyl.

 

SEO konzultace a SEO analýza

SEO analýza se hodí zejména pokud nechcete měnit Vaše současné řešení. Vytvořím Vám SEO analýzu, která Vás informuje o stavu Vašich stránek z hlediska optimalizace pro vyhledávače. K analýze připojím i základní návrh jak Vaše stránky vylepšit. SEO analýzu můžu předat Vašim programátorům, kteří vše implementují do Vašich internetových stránek. V případě zájmu zkontroluji i implementaci našich doporučení.

Výhody a nevýhody SEO

SEO traffic (návštěvnost) mívá výrazně vyšší konverze, než návštěvnost z jiných zdrojů návštěvnosti

 

SEO a vhodná doména

Konverzi ze SEO či PPC podpoří i vhodně zvolená, důvěru budící doména – například stylpro.cz pro reklamní agenturu,  Ubytovanibrnojanka.cz pro kvalitní ubytování v Brně a další.

Pokud máte zájem mít také 2/3 návštěvníků ze SEO, či vytvoření webu, který od samého začátku pamatuje na získávání zákazníků pomocí SEO – volejte :)